Vlastnosti

B-52 | Nejvyšší a velmi oblíbená modelová řada, která je vyráběna pouze v limitované edici. Vynikající tvarové přizpůsobení střihu, množství technických detailů, pružné prvky, podlepené švy atd. Série je vyráběna pouze bez zateplení se síťovanou podšívkou (Expedition, Backer) nebo ve variantě 3L -třívrstvý laminát Gelanots XP3L (Technical). B-52 je určena pro nejnáročnější podmínky a jezdce, kteří vědí, co mohou od top modelů naší značky očekávat – oblečení té nejvyšší kvality pro jakékoliv počasí!

B-29 | Druhá nejvyšší modelová řada, která splňuje všechny požadavky náročného freeridera. Anatomické střihy, podlepené švy, odvětrání, množství kapes, waterproof zipy, systém dvou protisměrných lég, vnitřní rukávky, odepínací kapuce a jiné vychytávky. Můžete zde volit bundu se zateplením nebo bez, jenom se síťovanou podšívkou, podle toho, jakým způsobem chcete jezdit a jak moc je Vám na horách zima. My doporučujeme co nejméně zateplení, ale pokud je někomu zima i v létě, má možnost si vybrat. Dámská bunda Liberty jacket je pouze zateplená.

B-17 | Základní série, pro kterou používáme stejný Gelanots XP, jako v řadě B-52 a 29. Naše low-end modely začínají svými parametry tam, kde mají ostatní firmy top modely. Je určená pro běžnější využití, i když Hardline i Sakura jsou na vysoké úrovni zpracování včetně podlepených švů a odvětrání. Bundy jsou zateplené dutými vlákny.

YKK
U všech modelů bund a kalhot používáme značkové YKK zipy, které jsou ve světě uznávané pro svou spolehlivost a bezchybnou funkci.

RIRI
U vybraných modelů zimního oblečení používame také zipy Aqua zipy Riri. Tato firma je už 70 let špičkou v expediční kvalitě zipů. Jejich AQUAzip je postavený na zcela odlišné konstrukci, než běžný wp zip. Jezdce hlavních zipů jsou z jednoho kusu a plastové zuby mají speciální plošku, která zabraňuje vniknutí látky mezi jezdec a zip.

Vlastnosti


Mill 8/9